Kontaktpersoner

Banko
Benny Andersen
Tlf. 40 15 26 30
e-mail: dalbyhuse6@gmail.com

Bowling
Linda Christiansen.
Tlf.: 40 31 74 23

Bridge
Kurt Andersen,
Tlf.: 23 27 85 94
e-mail: kurt-andersen@hotmail.com

Den hjælpende hånd
Carsten Nyborg
Tlf. 28 57 97 74
e-mail: carsten@nyborg.mail.dk

IT-Café
Jørgen Jannerup
Tlf.: 20 23 41 83
e-mail; jorge_jannerup@yahoo.dk

Krolf
Niels Frederiksen
Tlf.: 49 70 24 21
e-mail: nef1936@gmail.com

Motion
Jette Roed Rasmussen
Tlf. 41 44 58 30
e-mail: jette.roed.rasmussen@gmail.com

Let motion og Linedance, for begyndere
Birgitte Meedom Larsen
Tlf.: 22 17 54 62
e-mail: birgittemeedom@live.dk

Linedance, let øvede
Vita Christensen. 47 52 84 33,
Tlf.: 47 52 84 33
e-mail: sv.erik-vita@mail.dk

Litteraturkreds
Birgit Rohleder,
Tlf.: 23 71 24 43
e-mail: hpr@adslhome.dk

Litteraturkreds
Lisbet Steensgaard
Tlf.: 44 91 79 68
e-mail: tolist@post.tele.dk

Seniorbio
Esther Teilmann
Tlf. : 21 46 33 60
e-mail: est@pc.dk

Søndagscafé
Elsebeth Jensen
Tlf.: 47 50 10 03 / 40 88 39 18
e-mail: tulleknud@gmail.com

Tripture
Jytte Hedlund
Tlf.: 24 81 51 19
e-mail: petjy@hotmail.dk

Madklub
Henny E. Poulsen
Tlf.: 47 52 90 11
e-mail: henny.jensfrede@gmail.com

Telefonstjernen

Besøgsven med hund
Evi Nielsen
Tlf.: 60 66 95 15
e-mail: evi.nielsen@mail.dk

Besøgsvennetjenesten, Danmark spiser sammen
Gitte Svendsen
Tlf.: 47 52 99 36 / 22 24 99 36
e-mail: broberg64@live.dk

Stedfortræder i telefonstjernen, brevdue
Bente B. Thygesen
Tlf.: 46 41 20 89
e-mail: b@thygesen.mail.dk

Rejser
Lene Lindedam
Tlf.: 60 92 91 88
e-mail: lindedam@privat.dk

Telefonstjernen
Hanne Østergaard Andersen
Tlf.: 53 38 02 81
e-mail: elo-hanne@hotmail.dk

Cykelpiloterne
Sven Mortensen
Tlf.: 26 22 83 54
e-mail: svenmortensen@gmail.com

Litteraturkreds
Missa Mølbak
Tlf.: 60 16 84 43
e-mail: missa@outlook.dk

Litteraturkreds
Ann Ingeholm
Tlf.: 24 42 85 23
e-mail: ann.ingeholm@mail.dk

Den hjælpende hånd
Povl Hasfeldt
Tlf.: 40 31 70 22
e-mail: pch@mailme.dk

Den hjælpende hånd
Karsten Roed
Tlf.: 22 97 71 52
e-mail: karstenroed@gmail.com

Bisiddertjenesten
Else Flensted
Tlf.: 20 29 50 35
e-mail: else.flensted@gmail.com

Kursus i engelsk samtale, "venligboergruppen" på Nordhøj, yder lektiehjælp til flygtninge dér
Ole Kjerulff
Tlf.: 53 57 03 69
e-mail: ole.kjerulff@gmail.com